Witamy na stronie internetowej firmy Techniflon
Od 1989 roku firma TECHNIFLON dokłada wszelkich starań, aby zaoferować swoim klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Dzięki ciągłemu analizowaniu wymogów technicznych wszystkich naszych klientów oraz doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie produkcji taśm przenośnikowych, firma TECHNIFLON zapewnia konkurencyjne rozwiązania w zakresie materiałów o najwyższej jakości, ściśle dostosowanych do najnowszych osiągnięć technologicznych.

Dzięki prowadzeniu produkcji na terenie Francji i dysponowaniu odpowiednio dużymi zapasami najczęściej wykorzystywanych materiałów, firma TECHNOFLON jest w stanie zaoferować swój największy atut: możliwość zrealizowania dostawy do klientów w ciągu 24 godzin.

Nasz zespół jest w stanie zapewnić najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla każdego z zamówień, dotyczące najczęściej wykorzystywanych taśm z tkaniny szklanej lub innych materiałów o innowacyjnych, zindywidualizowanych parametrach.
Informacje na temat firmy Techniflon Europe

  • Produkcja:

Dzięki nowoczesnym metodom produkcyjnych specjalnie opracowanych przez naszych techników, nasze taśmy przenośnikowe są solidne, wytrzymałe i oczywiście wykonywane zgodnie ze specyfikacjami Państwa firmy (wymiary, elementy wzmacniające, łączniki, systemy prowadzące itd.).

  • Serwis

Jakość i szybkość to dwa najważniejsze aspekty naszej działalności – zarówno w zakresie oraz usług naprawczych, jak i produkcji, nasz zespół spełnia wyzwanie: „REALIZACJA W CIĄGU 24 GODZIN”.
Przy złożeniu zamówienia do godziny 10 rano, dostawa zostanie zrealizowana przez współpracującą z nami firmę kurierską już następnego dnia.